Bruģa izmantošanas iespējas ir ļoti plašas, to var klāt prakstiski jebkurā vietā, neatkarīgi no esošā reljefa un zemes seguma īpatnībām. Visbiežāk tiek bruģēti piemājas celiņi, ietves un piebraucamās daļas, taču arvien biežāk bruģi kā segumu izmanto kā asfalta alternatīvu autostāvvietu, laukumu, gājēju ietvju un pat atsevišķu ielu izveidē. Bruģis kā segums ir kļuvis ļoti populārs, pieejami dažādi to veidi, formas, krāsas, kas nemitīgi papildinās, kā arī ir ļoti plašas izmantošanas iespējas.

Izvēloties bruģēšanu Jūs iegūsiet skaistu un sakoptu vidi, sausus celiņus un pagalmu, kā arī jauku atpūtas vietu!

Mēs jums varam piedavāt:

Zemes darbi

Mūsu uzņēmums veic pilna apjoma zemes darbus nulles ciklam un būvlaukumu sagatavošanai no maziem objektiem, līdz lieliem industriāliem objektiem un piebraucamajiem ceļiem.

Būvlaukumu sagatavošanai mēs piedāvājam smilts pievešanu un aizvešanu, šķembu pievešanu.

Nulles ciklam izpildām būvbedres atrakšanu, pamatu aizbēršanu, zemes blietēšanu ar mūsu rīcībā esošo tehniku.

Laukumu asfaltēšana

Piedāvājam laukumu un piebraucamo ceļu izbūvi un asfaltēšanu. Remontējam esošos asfaltsegumus, piegādājam šķembas un smilts objektiem.

Bruģēšana

Pārsvarā pielietojam betona bruģi kas mūsdienās ir vispopulārākais no bruģa veidiem. Tās ir nelielu izmēru betona plāksnes, kas radītas kā dabiskā akmens bruģa lētāks atdarinājums. To var klāt gan uz atpūtas laukumiem, gājēju celiņiem, autostāvvietās, kā arī uz iebraucamajiem ceļiem. Var veidot arī kāpnes, apmales un citus norobežojošus elementus. Betona bruģim iespējama dažādu toņu izvēle.

 

Šeit jūs varat iepazīties ar mūsu cenu lapu.